قوانیـن و مقـررات مدرسه زیبایی آدینا

بخش اول: قوانین وب‌سایت

مدرسه زیبایی آدینا، به استناد ماده 13 قانون کارآموزی و آیین‌نامه مصوب سال 1349 و مفاد ماده 111 قانون کار جمهوری اسلامی ایران مصوب آبان‌ماه سال 1369 مجمع تشخیص مصلحت نظام و با رعایت تبصره ذیل ماده 3 آیین‌نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد مصوب سال 1385 هیات محترم دولت به شماره شناسایی 34033 به نام مریم رئوف در رشته مراقبت و زیبایی تاسیس شده است. پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد آدینا را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.
پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد آدینا
وب‌سایت مدرسه زیبایی آدینا، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران (به‌ویژه قانون تجارت الکترونیک) است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

1- ‌تعهدات کاربران


شما به عنوان عضو، هنرجو یا بازدیدکننده وب‌سایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
 • شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت‌نام به مدرسه زیبایی آدینا می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. مانند اطلاعات درخواستی در فرم ثبت‌نام.
 • استفاده شما از وب‌سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب‌سایت یا هر قانون، مقررات یا قوانین قابل قبول و دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و آدرس ایمیل خود را دارید.
 • هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث، به شدت ممنوع است. شما می‌پذیرید که بلافاصله مدرسه زیبایی آدینا را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمزعبور، آدرس ایمیل خود یا هرگونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید، مطلع سازید.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از مدرسه زیبایی آدینا، اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وب‌سایت نمی‌نمایید.

2- ‌خرید محصولات و ضوابط بازگشت


 • برای استفاده از خدمات یا کالاهای وب‌سایت، باید هزینه خرید تعیین شده در وب‌سایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه‌دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وب‌سایت صورت بگیرد.
 • شما تضمین می‌کنید که برای استفاده از خدمات وب‌سایت، با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
 • بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله مدرسه زیبایی آدینا تایید می‌شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان‌دهنده این است که پرداخت شما توسط مدرسه زیبایی آدینا دریافت شده و ممکن است مدرسه زیبایی آدینا جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.
 • مقررات بازپرداخت هر کدام از محصولات، مطابق با شرح مندرج در صفحه همان محصول است.

3- ‌کپی‌رایت و مالکیت معنوی


 • وب‌سایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با مدرسه زیبایی آدینا، موضوع کپی‌رایت هستند. مطالب و موضوعات وب‌سایت (از جمله نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، لوگوها و وُیس‌ها) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین‌المللی تحت حمایت کپی‌رایت قرار می‌گیرند.
 • شما بدون اجازه کتبی مدرسه زیبایی آدینا و اجازه هر صاحب حق دیگری، مجاز به انجام پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع و نمایش یا پخش در عموم نیستید.

4- ‌حریم خصوصی


مدرسه زیبایی آدینا، حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هرگونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه یا خدمات ارائه شده، به سیاست حفظ حریم خصوصی مدرسه زیبایی آدینا مربوط می‌شود و در برنامه موجود است.

5- ‌سلب مسئولیت عمومی


 • قیمت محصولات و خدمات، بدون اطلاع‌رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد مدرسه زیبایی آدینا، مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
 • امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع‌رسانی قبلی امکان‌پذیر است و در این مورد، مدرسه زیبایی آدینا مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
 • مدرسه زیبایی آدینا تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وب‌سایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات مدرسه زیبایی آدینا می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.
 • ممکن است اطلاعاتی در وب‌سایت یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات محصولات یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای مدرسه زیبایی آدینا محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و به‌روزرسانی کند. حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه مدرسه زیبایی آدینا نیست.

6- ‌حل و فصل اختلافات


در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین می‌توانند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید.

7- ‌قانون حاکم


 • شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هرگونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل‌وفصل شود.
 • هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط، منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

بخش دوم: قوانین آموزشگاه

یک توافق، زمانی میان کاربر و مدرسه زیبایی آدینا صورت می‌پذیرد که کاربر ثبت‌نام خود را در وب‌سایت انجام داده و مبلغ دوره را پرداخت نماید. در این صورت، قوانین زیر بین کاربر و مدرسه زیبایی آدینا حاکم خواهد بود.
 1. با انتخاب گزینه «قوانین و مقررات را می‌پذیرم» در صفحه مربوط به ثبت نام دوره، تمام مفاد و قوانین مرتبط با این آیین‌نامه را می‌پذیرید.
 2. امکان ثبت‌نام به اَشکال «رزرو، رزرو با 50% و لیست انتظار» برای هر کاربر بسته به برنامه فروش هر دوره وجود دارد. هر کدام از این انواع ثبت‌نام، شرایط خاص خود را دارد و با انتخاب آن‌ها، پذیرش این شرایط را اعلام خواهید کرد.
 3. با پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز (در صورت استفاده از این روش پرداخت)، کاربر موظف به اعلام ۴ رقم آخر کارت خود از طریق ایمیل یا تلفن است. در صورت عدم انجام این کار، امکان ناتمام ماندن ثبت‌نام کاربر وجود دارد و مدرسه زیبایی آدینا هیچ‌گونه مسئولیتی درباره آن نمی‌پذیرد.
 4. مسئولین مدرسه زیبایی آدینا، هرگونه تغییر در قیمت دوره و زمان برگزاری دوره را به صورت یکی از روش‌های ایمیل، تلفن، پیامک یا پنل هنرجویان به کاربر اطلاع می‌دهند.
 5. مدرسه زیبایی آدینا در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب‌سایت و عدم بررسی اعلان‌ها (ایمیل، پیامک و…) از سوی کاربر، مسئولیتی نخواهد داشت.
 6. در صورتی که پس از واریز قیمت دوره، هنرجو قصد انصراف از دوره‌های ثبت‌نامی خود را داشته باشد، مبلغ پرداخت شده حداکثر تا یک ساعت قابل عودت است و پس از آن، این مبلغ به عنوان خسارت لحاظ گردیده و قابل عودت نخواهد بود.
 7. مدرسه زیبایی آدینا مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیارش نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و… باشد، نخواهد داشت.
 8. هزینه دوره‌ها به صورت عدم معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای محاسبه شده است. در صورتی که هنرجو درخواست مدرک فنی و حرفه‌ای داشته باشد، هزینه معرفی به سازمان، جداگانه از سمت مدرسه زیبایی آدینا دریافت خواهد شد. هزینه پرداختی برای دریافت مدرک، قابل عودت نخواهد بود.
 9. مدرسه زیبایی آدینا، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم کسب حداقل نمره قبولی هنرجو در آزمون فنی و حرفه‌ای نخواهد داشت.
 10. در صورتی که هنرجو نتواند برای بار دوم در یکی از آزمون‌های کتبی یا عملی سازمان فنی و حرفه‌ای حداقل نمره قبولی را کسب نماید، تجدید دوره خواهد شد و هزینه مجدد این دوره‌ها از هنرجو دریافت می‌شود.
 11. تمامی ارتباطات بین هنرجو و مربی دوره، از طریق مدرسه زیبایی آدینا انجام می‌شود. هیچکدام از دو طرف، حق ندارند اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت و…) را در اختیار دیگری قرار دهند.
 12. سوء استفاده از امکانات مدرسه زیبایی آدینا جهت کسب منافع شخصی، خلاف قوانین سایت تلقی شده و کاربران، حق فروش محصولات آماده سایت نظیر ویدئوهای آموزشی، مطالب و مقالات و… را ندارند.
 13. واریز مبلغ پیش پرداخت جهت انجام ثبت‌نام، به منزله قبول تمام مفاد فوق است.